arrow_back_iosBack

About Us

Müzayede APP nedir?

Müzayede APP, yazılım altyapımızı kullanarak online hizmet veren müzayedeevlerinin tüm müzayedelerine kolayca ulaşabileceğiniz ve lotlarına pey verebileceğiniz bir platformdur.

Müzayede APP ücretsizdir. Kullanıcılarına kesinlikle ek bir ücret/komisyon yansıtmamaktadır.

 

Kimler müzayede yayınlayabilir?

Kendi alan adları altında, yazılım altyapımızı kullanan tüm müzayedeevleri bu platform üzerinden müzayede yayınlama hakkına sahiptir. Siz de müzayedelerinizi online ortama taşımak isteyen bir müzayedeeviyseniz tek yapmanız gereken bir alan adı satın almak ve bu alan adını sunucularımıza yönlendirmektir. Böylece sadece üç iş günü içinde kendi internet sitenizden müzayede yapmaya başlayabilirsiniz. Sitenizde yayınladığınız her müzayede, Müzayede APP internet sitesinde ve mobil uygulamasında da otomatik olarak yayınlanarak daha geniş kitlelere ulaşmanıza olanak sağlar. 

Detaylı bilgi ve başvuru formuna www.muzayedeapp.com/muzayede-evleri-icin adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Üyelik sistemi nasıl çalışır?

Bir üyelik oluşturarak tüm müzayedelere kolayca katılabilirsiniz. Müzayede APP üzerinden yeni üyelik oluştururken kullanacağınız e-mail adresi ve telefon numarası, müzayedeevinin kendi sitesindeki ile aynı ise sistem bu iki üyeliği otomatik olarak birleştirir.

Üye olmadığınız bir müzayedeevinin müzayedesinde pey verdiğinizde, sistem müzayedeevinin veritabanına sizin adınıza otomatik olarak yeni bir üyelik oluşturur.

Unutmayın! Müzayede APP, müzayedeevi ile aranıza girmez. Müzayedelerde müzayedeevlerinin kuralları geçerlidir. Bazı müzayedeevleri yeni üyelerine, ilk alışverişleri tamamlanana kadar sınırlamalar uygulayabilmektedir. Müzayede kuralları ya da belirli lotlar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz müzayedeevinin logosuna tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilir ve müzayedeevi ile irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 

Telepati Yazılım