arrow_back_iosBack

User Agreement

Müzayede APP uygulamasından sunulan hizmetlerin (bundan sonra hizmet olarak adlandırılacaktır), Müzayedeevleri tarafından sunulan ürünlerin (bundan sonra ürün olarak adlandırılacaktır) kullanımı, hizmetten yararlananlar (bundan sonra kullanıcı olarak adlandırılacaktır) ile Telepati Yazılım Tic. Ltd. Şti. (bundan sonra Telepati olarak adlandırılacaktır) arasında akdedilen işbu sözleşme koşullarına tabidir.

Kullanıcı hizmetten yararlanmakla, Telepati ile kullanıcı arasındaki ilişkinin esasları ve gizlilik politikası ile hizmet şartlarına ilişkin işbu sözleşme hükümlerini bütünüyle okuduğunu kabul etmiş sayılır. Aşağıda belirtilen kullanım şartları sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır. Hizmetten yararlanma, kullanıcı tarafından aşağıda belirtilen kullanım şartlarının yerine getirilmesine bağlıdır.

Kullanıcı, hizmetten yararlanmakla aşağıda belirtilen şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Aşağıda belirtilen şartları kabul etmiyorsanız Müzayede APP uygulamasını kullanmayınız.

Kullanıcıya sunulan hizmete ilişkin genel bilgi ile kullanım şartlarını içeren uygulama içeriği Telepati tarafından kullanıcıya haber verilmeksizin her zaman değiştirilebilir. Kullanıcı, kullanıma devam ettiği sürece bu sözleşmede belirtilen kullanım şartları hakkında yapılan her türlü değişikliği kabul etmiş sayılır. Kullanıcının bu şartları kabulü, kullanıcı ile Telepati arasında akdedilen bir sözleşme niteliğindedir. Kullanıcının hizmetten yararlanma hakkı, kullanım şartlarına uygun hareket ettiği sürece geçerli olacaktır.

Pey Verme Aşaması

Kullanıcının, Telepati tarafından sunulan hizmeti kullanabilmesi, öncelikle kendi hesap bilgileri ile bağlanmasına bağlıdır.

Kullanıcı ürünlere pey vererek ya da ürünleri takibe alarak kendi kullanıcı bilgilerini müzayedeeviyle paylaşmayı kabul etmiştir. 

Teslimat ve İade Süreci

Kullanıcı kazandığı ürünlerin teslimatıyla ya da kalitesiyle ilgili bir sorun yaşadığında bunu müzayedeeviyle çözmesi gerektiğini ve Telepatinin bu konuda bir sorumluluğunun olmadığını kabul etmiştir. 

Kullanıcı ürün iadesi için müzayedeevinin internet sitesinde belirtilen şartlara tabi olduğunu kabul eder.

Sorumluluklar

Telepati ürünlerde oluşabilecek kayıplar ve/veya hasarlar nedeni ile herhangi bir sorumluluk altına girmez.

Kullanıcı hizmeti kullanarak müzayedeevi ile yaşanabilecek sorunlardan Telepatiyi sorumlu tutmayacağını kabul eder.

Kullanıcı kazandığı ürünlerin iadesi ve benzeri durumlar için müzayedeevinin internet sitesinde belirtilmiş olan şartların kontrolünden sorumludur.

Hizmet dahilindeki ürün ve servislerin içinde yer alan bilgi veya materyalin kullanımına ilişkin tüm risk kullanıcıya aittir. Telepati bu konuda sorumluluk kabul etmez ve yükümlülük altına girmez.

Telepati, uygulamada bulunan veya herhangi bir amaç için bu uygulamada sunulan materyallerin doğruluğu, güncelliği, performansı, bütünlüğü veya uygunluğu için bir teminat veya garanti sağlamaz. Bu tür bilgi ve materyallerin belirsizlik ve hatalar içerebileceğini kullanıcı kabul eder. Bu belirsizlikler ve yanlışlıklar Telepati’nin sorumluluğu dışındadır. Telepati hizmetin kullanımından ya da kullanılamamasından oluşabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

Telepati işbu sözleşmenin şartlarına aykırı davranma girişiminde bulunan veya bulunabilecek kişilerin uygulamaya erişimini engelleme hakkını saklı tutar.

Hizmetin kullanımından doğan her türlü uyuşmazlıkta İstanbul Anadolu Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Telepati Yazılım